Dom Duszy

Praktyka oddechu transmodalnego

O mnie

Nazywam się Małgorzata Kalita. Jestem Praktykiem Oddechu Transmodalnego w procesie certyfikacji w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego.

Praca z oddechem odmieniła moje życie, dlatego chcę dalej przekazywać to czego się nauczyłam i jak poradziłam sobie ze swoimi traumami. Życie świadome siebie, swoich doświadczeń jest życiem w pełni, życiem w szczęściu.

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania siebie i swoich potrzeb, aby osiągnąć harmonię w życiu.

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Na pójście z odwagą po nowe życie.

głowa

ponad 70h

Sesji indywidualnych

książka

ponad 400h

pracy w metodzie

grupa

Sesje indywidualne

oraz grupowe

pinezka

Warsztaty oddechowe

w Warszawie oraz Łodzi

Metoda

Oddech reprezentuje zapisane w ciele historie osobiste, które ujawniają się w postaci różnych napięć.

Wypierane lub niewyrażone emocje, nieprzepracowane traumy lub doświadczenia z dzieciństwa, wpływają na funkcjonowanie w chwili obecnej, na to jak radzimy sobie w życiu oraz jakimi otaczamy się ludźmi.

Oddech to ścieżka świadomości, droga do siebie i swojej Duszy. Praca z oddechem pozwala na zmianę szkodliwych wzorców zachowań, czyli na zmianę wewnętrznej postawy. Oddech wzmacnia obszary wyłączone z przepływu, zapomniane i ograniczone - poprzez poczucie ich na nowo. Poprzez ścieżkę oddechu docieramy do życia w pełni.

Podczas sesji prowadzonej w pełnym szacunku do Twojej historii, w bezpiecznych warunkach będziesz miał szansę na dotarcie do tego co Cię ogranicza w życiu. Dotrzesz do potrzeby wyrażania siebie, do podążania własną drogą.

Jak zacząć?

Na pierwszym spotkaniu poznamy się, porozmawiamy o tematach z jakimi chcesz pracować.

Opowiem Ci o metodzie, wytłumaczę i pokażę na czym polega oddech połączony, nauczę Cię jak nim oddychać.

Sesje odbywają się w pozycji siedzącej lub leżącej, wybór zawsze pozostawiam Tobie.

Oddychając oddechem połączonym dotrzesz do historii zapisanych w ciele, często tych wypartych przez umysł, będziesz miał okazję nawiązać głęboki kontakt ze sobą.

Całe spotkanie trwa ok 2-2,5h, po sesji porozmawiamy o Twoich doświadczeniach, wyciągniemy wnioski oraz zaplanujemy dalszą pracę.

Oferta

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu brakuje Ciebie, szukasz równowagi w związkach i relacjach międzyludzkich, chcesz poprawić swoje samopoczucie, zredukować stres, wybaczyć i poznać siebie, zapraszam do kontaktu.

250zł

Sesja indywidualna

650zł

Trzy sesje indywidualne

160zł/os

Sesja grupowa (od 3 osób)

Dłuższa współpraca

Cena ustalana indywidualnie

person1

Małgosia Z.

Kocham oddech, zwłaszcza transmodalny - bo zmienia. Zmienia odczuwanie siebie i życia. Dla mnie oddech jest medycyną nieba. Kocham kamienie - bo mają w sobie medycynę ziemi. Kocham to połączenie - nieba z ziemią. Polecam sesje oddechu transmodalnego z Małgosią bo ona w swojej pracy łączy obie te rzeczy. Moja sesja odbyła się już ponad rok temu, była sesją z intencją i oczywiście w oddechu :), a po sesji dostałam od Małgosi piękną bransoletkę, stworzoną przez nią specjalnie dla mnie. To rodzaj „wsparcia kamieni”, przypominanie i zakotwiczenie - w drodze do zmian, których potrzebowałam.

Agniaszka D.

Podczas sesji doświadczyłam wysokiego połączenia z duchowością, tajemnicą i mistycyzmem wszechświata. Wglądy jakich doznałam ukazały mi wymiar, w którym bezgraniczna miłość jawi się w każdym kawałku życia, gdziekolwiek ono jest. Kolory, zapachy i towarzyszące mi zwierzęta - niczym kochankowie w objęciach wirowały wokół mnie... Dziękuję za tę podróż, to była alchemia doznań ❤️

kamienie naturalne

Swoją pracę wzmacniam projektowaniem biżuterii z kamieni naturalnych na indywidualne zamówienie.

Tworzę amulety wspierające daną osobę, na podstawie intencji. Dobieram kamienie, które mają pomagać w zdrowiu, relacjach, w poznaniu siebie, w miłości i innych aspektach życiowych.

Biżuterie tworzę we właściwym momencie, nie ma ustalonych terminów. Niektóre naszyjniki i bransoletki powstają w krótkim czasie, na inne trzeba poczekać do kilku miesięcy. Dzieje się tak ze względu na wiele czynników, które mają wpływ na proces tworzenia.

Z doświadczenia wiem, że wszystkie moje prace trafiają do właścicieli dokładnie w takim okresie życia, w którym mogą zacząć ich wspierać.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie WSZYSTKICH plików cookie.